KukiMT2

Najlepszy Polski Mini Dedyk

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-06-27 20:02:52

NoSmile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 2
Punktów :   

Podanie NA Game Master(GM)-NoSmile

Imię: Marcin

Nick: NoSmile

Wiek:14 .Nie jestem nie ogarniętym dzieciakiem, który sobie tak tu przyszedł.

Komendy itp. : Ogólnie musiałbym troszkę sobie po internecie poszperać i się troszkę poprzypominać, jednak problemu nie ma.Szybko się uczę, co według mnie jest dużym plusem.Bylem GM juz 6 razy servery(SmietanaMT2,MasterGoldMT2,HanibalMT2 dalej nie pamietam)więc mam troche doświadczenia


Co chce wnieść na serwer : Miałbym kilka swoich pomysłów, które według mnie są bardzo, bardzo ciekawe.Jednym z nich jest wprowadzenie Team Speak'a, który usprawnił by komunikacje graczy.

Coś o sobie : Tak jak pisałem, mam na imię Marcin, mieszkam w wsi no i się uczę.Mam wiele hooby, jakbym miał opowiadać to troszkę by było.Na komputerze (Nie w weekendy) siedzę 2-7 godz., a w weekend 2-13 godz. więc myślę, że pomógł bym przy serwerze.Jestem Milym Ogarnietym chlopakiem pomocnym cierpliwym i lubię pomagać ludziom;) a w metina gram od 10 roku zycia osiagnołem tam 80 lvl sura BM ale postac zostala okradziona i swiat o niej zaginoł ;)

To na tyle, jeżeli to przeczytałeś/aś to dziękuje. ;]

Ostatnio edytowany przez NoSmile (2012-06-28 20:21:41)

Offline

 

#2 2012-06-28 16:48:22

popope

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie NA Game Master(GM)-NoSmile

Mało Ja Jestem Na Nie.



Pozdrawiam: MowMiOjcze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tef.pun.pl www.osp-racula.pun.pl www.fidelisl2.pun.pl www.nos-nostale.pun.pl www.dws.pun.pl